Funtik Toys Company

Funtik Kedi Konsepti Pudra Üzeri Lila Çocuk Su Sebili

Fiyat
:
599,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 1) Çocukların Bağımsızlıkları ve Güvene giden ilk adım
  Bilinçli ebeveynler, çocuklarını büyütürken sağlıklı gelişim göstermeleri ve fiziksel psikososyal ve motor gelişimi açısından yaşıtlarından geri kalmamaları için , ihtiyaçlarını kendı başına karşılaşmalarına fırsat vermeleri ,birlikte hareket ederek dengeli bir yaklaşım sağlamaları gerekir.
  Çocukların bağımsız ve güvene giden ilk adım ; Gereksiz "Anne susadım" dediğinde kendı gücüyle nasıl gidereceğini onlara öğretmektir. Çocuk oyun sırasında su sebilinden suyu kolaylıkla kendisi alır.Ebeveynler dinlenir.

  2) Kullanım Kolaylığı
  Su sebili çok basittir, çocuk kolayca bir şişe suyu kendisi çıkarabilir ve koyabilir. Aynı zamanda hafif ve kompakt, herhangi bir yüzeye monte edilebilir.

  3) Pratiklik
  Çocuğun hem oyuncak hem de gerçek olan kendi su sebili var. Su, hiçbir çocuğun onsuz yapamayacağı bir şeydir. Çocuk kendi başına ve ihtiyaç duyduğu miktarda su alır. Aynı zamanda , yerde su birikintileri devrilmiş bardaklar ve ıslak halılar yoktur.

  4) Sağlık için faydalıdır
  Bir çocuk ne kadar çok su içerse, sağlığı o kadar iyi olur. Çekici su sebili oyuncakla oynayarak, çocuk sağlıklı suya kolayca alışır ve artık daha pahalı ve pek sağlık için faydalı olmayan paket meyve suları istemez.

  5) Harika Tasarım
  Funtik Su Sebili her çocuk için harika bir hediyedir.Anaokullarında, kırlarda, ev ve günlük kullanımda vazgeçilmezdir. Parlak renkli görünümü ile çocuk odalarının mükemmel tamamlayıcısıdır.

  Üretim Yeri.............TÜRKİYE

  Ağırlık..................... 560 gr

  Boyut.......................16×16×51 

  Kapasite..................2,5 Litre

  Paket içeriği............Sebil,bidon,bardak

  Marka......................FUNTİK

  Materyal.................Gıda Sınıfı(PP)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.